Ofzen And Computing disokong pembaca. Apabila anda membeli melalui pautan di laman web kami, kami mungkin memperoleh komisen ahli gabungan tanpa sebarang kos kepada anda. Sebagai Associate Amazon, saya memperoleh hasil daripada pembelian yang layak.

2200+ Kod Rambut Roblox (Mac 2024) Hitam, Lelaki, Perempuan

2200+ Kod Rambut Roblox ([nmf] [cy]) Hitam, Lelaki, Perempuan
  Ditulis oleh: Pv Singh
Dikemaskini Pada: 31/07/2023
Anggaran Bacaan: 10 minit

Roblox ialah permainan yang sangat popular di mana pemain boleh mencipta permainan mereka sendiri dan bermain bersama-sama. Salah satu perkara paling popular untuk dilakukan di Roblox ialah menyesuaikan avatar anda dan mendandaninya dengan pakaian, topi, kasut, gaya rambut dan juga tatu yang berbeza.

Dalam artikel ini, kami akan menunjukkan kepada anda cara untuk mendapatkan semua kod rambut Roblox secara percuma supaya anda boleh memberikan avatar anda sebarang gaya rambut tanpa perlu membelanjakan wang sama sekali.

Roblox – Pengenalan Pantas

Roblox ialah permainan dalam talian berbilang pemain secara besar-besaran. Anda boleh bermain dengan orang lain dan bersembang dalam masa nyata atau menghantar mesej kepada rakan secara peribadi (walaupun semasa anda tidak bermain). Roblox membolehkan pemain mencipta permainan mereka sendiri, termasuk RPG, permainan strategi, permainan pengembaraan dan banyak lagi.

Roblox - Pengenalan Pantas

Pencipta permainan mempunyai kawalan penuh ke atas perkara yang berlaku: setiap rumah di dunia akan dimiliki oleh syarikat yang menciptanya; wang hanya digunakan sebagai insentif untuk kanak-kanak belajar menguruskan kewangan - jika tidak, mereka diberikan segala yang mereka perlukan tanpa melakukan apa-apa untuk itu; semua kereta memandu sendiri kerana tidak ada gunanya memandu sendiri.

Roblox juga termasuk banyak item maya yang boleh dibeli menggunakan "Robux", mata khas yang diperoleh dengan menyelesaikan tugasan dalam permainan atau melakukan aktiviti lain di tapak.

Juga Berguna: Kod Muzik Roblox (2024)

Apakah Kod Rambut Roblox?

Kod rambut Roblox ialah nombor (ID) yang boleh anda masukkan ke dalam permainan. Nombor ini sepadan dengan gaya rambut dan warna tertentu, yang akan disediakan dalam pencipta watak anda untuk mana-mana watak anda. Kod ini berfungsi dalam semua versi Roblox, termasuk permainan mudah alih dan VR. 

Apakah Kod Rambut Roblox?

Terdapat beratus-ratus kod rambut untuk dipilih, tetapi kebanyakannya akan berfungsi untuk watak anda. Roblox mempunyai banyak pilihan gaya rambut dan warna yang berbeza yang boleh anda gunakan pada watak anda, jadi penting untuk mengetahui kodnya!

Dengan menggunakan kod ini, anda boleh menyesuaikan penampilan watak anda agar sesuai dengan permainan yang anda mainkan.

Semua Senarai Kod Rambut Roblox (Mac 2024)

Roblox ialah permainan berbilang pemain yang membolehkan pemain mencipta dunia maya dan permainan. Terdapat pelbagai jenis avatar dalam dunia Roblox, tetapi satu perkara yang persamaan semua avatar ini ialah rambut.

Semua Senarai Kod Rambut Roblox (Mac 2024)

Apa yang menarik tentang avatar berambut ini ialah anda boleh menukar gaya rambut mereka dengan memasukkan kod tertentu ke dalam pembuat avatar!

Sehingga hari ini, terdapat lebih 90+ warna rambut yang berbeza dalam katalog Roblox. Senarai ini termasuk semua jenis rambut yang telah dikenal pasti dan disahkan oleh pemain sebagai kod rambut sebenar untuk Roblox:

Kod Rambut Roblox (Nombor hingga A)

Nama RambutKod Roblox
Rambut Superstar 80S124753554
Ekor Kuda Tindakan 8-Bit542164807
Rolla Rockin Sebenar15469339
Rambut Adurite untuk Orang Cantik1191145114
Semua Rambut Hallow184742989
All Hallow's Hawk181644207
Rambut Berkilau Amber915265038
Kekasih Amerika29952810
Amerihawk116776906
Ameriswoosh265132540
Rambut Menghidupkan168167316
Menghidupkan Rambut Angkasa564451259
Rambut Impian Aqua168167496
Rambut Pahlawan Kepulauan Astral395200315
Rambut Auburn14129164
Rambut Auburn Princeton12865386
Rambut Auburn dengan Ikat Kepala Leopard409739397
Auburn Messy Bun81688919
Rambut Adegan Auburn62246484
Auburn Spikes80922154
Pemenang Auburn74891249
Rambut Berdaun Musim Gugur300405774

Juga Berkaitan: Senarai ID Decal Roblox (2024)

Kod Rambut Roblox (B)

Nama RambutKod Roblox
Rambut Bacon n' Telur600981537
Rambut Berambut Perang Cantik untuk Orang Cantik233615637
Rambut Coklat Cantik untuk Orang Cantik17877340
Rambut Hijau Cantik untuk Orang Cantik226186871
Rambut Cantik untuk Orang Cantik16630147
Rambut Cantik untuk Orang Cantik Angkasa564449640
Rambut Cantik untuk Orang Ungu17424092
Rambut Oren Cantik untuk Orang Cantik376805560
Rambut Merah Cantik untuk Orang Cantik221175027
Rambut Katil20372960
Rambut Biru Gila Besar323419219
Rambut Coklat Gaya Besar212961935
Ekor Kuda Aksi Hitam1708329071
Hitam dan Biru boleh74891335
Rambut Drama Hitam dan Merah Jambu283748528
Hitam dan Merah14815761
Rambut Gadis Anime Hitam164482468
Bob Hitam83013245
Rambut Hitam Berkilauan915265974
Black Faux Hawk81708953
Rambut Indie Hitam65941324
Rambut Hitam Panjang dan Lurus1772372988
Rambut Pahlawan Manga Hitam398672920
Black Messy Bun80922251
Mullet Hitam21354886
Pigtail Hitam11913660
Ekor Kuda Hitam80274239
Ekor Kuda Hitam48395623
Ekor Kuda Hitam376527350
Ekor Kuda Hitam 3.062241601
Rambut Surfer Hitam dengan Sorotan Hijau212971565
Rambut Swoosh Hitam553918777
Ekor Kuda Aksi Berambut Perang398673196
Superstar Anime Berambut perang73790841
Blonde Bloke30387597
Bob berambut perang46302558
Bob berambut perang74891131
Pemikat berambut perang80921949
Rambut Impian Berambut Perang185812332
Flattop berambut perang23636507
Rambut Puteri Bunga Berambut Perang280658331
Rambut Berambut Perang dengan Bakat Bintang dan Belang264986508
Hero Manga Berambut perang553917533
Bun Messy Berambut perang77800073
Pigtails Berambut perang11721349
Pigtails Berambut perang dengan Ikatan Merah Jambu212971294
Pompadour berambut perang29467049
Rambut Popstar Berambut Perang835065199
Roblohunk berambut perang16157972
Rambut Berduri Berambut Perang376524487
Berambut perang lembut80922288
Rambut Surfer Berambut Perang118279773
Pemenang berambut perang77799991
Rambut Gadis Anime Biru164482409
Rambut Biru Hebat745772647
Jalinan Biru1191143375
Pemikat Biru376809157
Rambut Biru dengan Ikat Kepala Merah255794974
Ninja Berambut Biru Kubu Perak283748931
Rambut Hero Manga Biru398672568
Rambut Pemandangan Biru293316132
Rambut Belakang Disisir Biru1743930444
Rambut Swoosh Biru145310635
Rambut Guruh Biru145313201
Rambut Troll Biru26425471
Rambut Swoosh Bluesteel628773137
Bozo si Badut15469944
Pengantin Rambut Frankenstein315548432
Rambut Hebat BrightEyes135470866
Bombastique yang cemerlang136803077
Mohawk yang cemerlang187847813
Pigtail Merah Jambu Cemerlang321357970
Rambut Hitam Merenung13655562
Abang Golden Hair78635289
Bintang Super Anime Coklat106708066
Rambut Charmer Coklat376548738
Rambut perang62234425
Kawan Rambut Perang188003563
Rambut Pemandangan Coklat323476364
Si rambut coklat Aksi Ekor Kuda2042026822
Si rambut coklat Pigtails11721354
Rambut Terkejut Si rambut coklat147193065
Si rambut coklat Updo dengan Bow915267638
Ikat Kepala Arnab dengan Rambut Ungu383606994
Otaku yang Membakar, Yang Berjiwa Api20980122

Kod Rambut Roblox (C hingga D)

Nama RambutKod Roblox
Rambut Epal Gula-gula417457909
Kadbod Mohawk745773200
Rambut Gadis Gua145316459
Rakan Berambut Perang Menawan83013207
Bob Berangan77799917
Takdir Berangan161246558
Pancang Berangan80922374
Gaya Berangan212967757
Rambut Kayu Manis13745548
Mohawk Hijau Klasik20573103
Claw Brawler35292159
Cleopatra18482375
Saintis Blonde Cool1001655155
Rambut Gadis Biru Sejuk365632597
Lelaki Disko yang Sejuk139152149
Rambut Lelaki Sejuk27171262
Saintis Sejuk154818827
Bapa Pengasas Paling Cool146082964
Lelaki Paling Hebat Dalam Bilik185812452
Rambut Gula-gula Kapas293316608
Permainan Gila Rambut Dev248286896
Rambut Badut Hijau Gila29410299
Bintang Super Anime Crimson106708093
Rambut Kepala Katil Lembayung259423003
Crimson BANTAHAN!25517564
Lembayung Shaggy293316320
Crimson Shaggy 2.0553722174
Pengeriting24939052
Rambut Merah Kerinting dengan Busur Hijau689387209
Cyan Equinox135470884
Rambut Cyan dengan Giant Red Bow430065005
Bintang Super Cyanime136803374
Kawan berbahaya37819678
Dapper Dan74891277
Dapper Don83013160
Rambut Biru Gelap Cahaya76059443
Rambut Budak Galaxy Gelap553859958
Rambut Bersaiz Disko169443941
Rambut DJ34331160
Dosei 'buat298070726
Ekor Kuda Ganda78635407
Rambut Gadis Naga1320953465
Dreadblox13477470
Gimbal26778066
Rambut Hitam Termenung295456068

Semak juga: Idea Bio Roblox Lucu (2024)

Kod Rambut Roblox (E hingga F)

Nama RambutKod Roblox
Earth Fro238902537
Elven Countess846810017
Putri Elven362030616
Rambut Elvis12314098
Emeline the Great204161539
Rambut Auburn Epik77800204
Ekuinoks19327469
Rambut Perang Melampau62719569
Rambut Merah Jambu Melampau61885694
Jalinan Belah Melampau376548598
Rambut FaBLUElous37208731
Rambut Hebat12270248
Tocang Puteri Dongeng346675520
Masa Bapa15913848
Rambut Berangan Perayaan332746213
Superstar Anime Berapi-api1149576990
Rambut Puteri Berapi65941351
Sirip Ikan Mohawk1241149964
Mohawk yang menyala191101707
Kunci Merah Bermahkota Bunga461491079
Forum Troll29959866
Foxy McNinetails81722657
Mohawk Kebebasan891982114
Fro12270336
Frobow Badut Sedih11721197
Frominator51243313
Froshawk15926890
Rambut Lelaki Beku325752346
Rambut Kepingan Salji Beku1213432315
Fruithawk1744348376
Fuchsia Fantastique20980138

Kod Rambut Roblox (G hingga H)

Nama RambutKod Roblox
Rambut Budak Galaxy1180432690
Rambut Geisha12314127
Tuan Puan Patriot29715001
Rambut Putih Berhantu dengan Busur Hitam1425141074
Ratu Parti Biru Gemilang416833339
Ratu Parti Cyan yang Gemilang376805952
Ratu Pesta Merah Jambu Gemilang323419816
Ratu Parti Ungu Gemilang258184056
Rambut Gadis Anime Emas185812297
Rambut Emas13476917
Rambut Cuti Emas138762448
Goth Mohawk11721339
Hari Rambut Hebat74174889
Rambut Bunian Hijau343584428
Rambut Hijau dengan Bow1033119695
Rambut Hijau dengan Bow Bersaiz Besar268197996
Rambut Saintis Gila Hijau13207673
Rambut Bergaya Hijau1033117580
Swoosh Hijau dan Fon Kepala187845417
Gadis Groovy13844687
Rambut Penggodam188694851
Rambut Masa Depan24939213
Luka Kepala30380659
Cuti Punk137714391
Rambut Holly41852455
Honey Blonde Ponytail62745990
Ekor Babi Merah Jambu Panas145833254

Kod Rambut Roblox (I hingga L)

Nama RambutKod Roblox
Mahkota Ais dengan Rambut Berambut Perang568894013
Tanduk Istiadat Putera Ais1743937917
Tanduk Istiadat Puteri Ais362030276
Icy Mohawk1016138745
Kecantikan Antara Planet972163809
Superstar Anime Hitam Jet106708040
Bob Hitam Jet dengan Bow29466952
Pigtail Hitam Jet498747710
Ekor Kuda Hitam Jet dengan Ikat Rambut Merah280659144
Rambut Johnny Brown62692030
Rambut Katrina Scarlett175136000
Anak Kung Fu12314167
Askar Kung Fu25609915
Lady of the Meadows204161689
Lady of the Sea Hair238902781
Pancaran Laser Mohawk118277164
Rambut Lava77359955
Puteri Bunian Lavender343585363
Lavender Updo451220849
Pemimpin Rambut Lelaki Yang Hilang209983740
Rambut Berdaun228449262
Rambut Puteri Bunga Lilac835065889
Shaggy Hijau Limau135470963
Lolzard Mohawk121391807
Rambut hitam panjang12819326
Jalinan Panjang20259030
Rambut Coklat Panjang12819292
Rambut Panjang Gelap dengan Klip Rambut Tangan Rangka306967786
Rambut panjang12519986
Rambut Pastel Panjang727320877
Rambut Senja Panjang878922157
Lelaki Rambut Musim Panas yang Hilang295456141
Lotus Knight170893211
Kunci Berambut perang yang cantik295457258
Kunci Chestnut yang Cantik243773672

Kod Rambut Roblox (M hingga P)

Nama RambutKod Roblox
Lulusan Saintis Gila1102998470
Rambut Saintis Gila154818848
Rambut Saintis Gila12730109
Mahogany Suave77800124
Buat Rambut Percikan1744349622
Rambut Sanggul Lelaki343584973
Guru Pejuang158066100
Amber Bun yang kucar-kacir25308317
Rambut Berantakan26658141
Neon Mohawk tengah hari439315712
Midnight Blue Shaggy119916824
Rambut Anime Midnight Flash15364595
Mohawk tengah malam439984352
Midnight Motor Magnifique456225312
Midnight Motor Mohawk1974977753
Rambut Berbintang Pertengahan Musim Panas878915308
Rambut Puteri Bunga Pudina280658726
Rambut Aiskrim Pudina553892446
Miss Auburn Hair63688835
Pompadour moden161246595
Mohawk11721248
Mohawk dengan Bahagian Dicukur295453051
Rambut Perpustakaan Monokrom319642720
Bunga bulan21392455
Mullet16131017
Jalinan Asli18407276
Rambut Angkasa Wira Tentera Laut218673862
Neon Cyan Trihawk972177228
Rambut Hebat Hijau Neon346675288
Rambut Cantik Hijau Neon151786902
Ekuinoks Hijau Neon212971414
Parti Hijau Neon Mohawk430064194
Rambut Saintis Gila Neon503942756
Pemikat Jingga Neon501965259
Neon Pink Shaggy215762773
Beca Neon Pink262399119
Pesta Ungu Neon Mohawk1678342350
Neon Rocker315353828
Neon Trihawk68358746
Rambut Gila Liar Neon262399841
Rambut Nerd498747460
Ninja dengan Rambut Pirang Sejuk435111975
Tiada Lagi Xtreme Rainbow Hair425118526
Rambut Lelaki Biasa13477818
BANTAHAN!23658117
Omega Rainbow Equinox321570467
Rambut Anime Omnifire Aerojet12819131
Beanie Oren dengan Rambut Hitam1103003368
Oren Shaggy439941904
Rambut Sherbet Oren600982603
Wanita Orinthia156486009
Neon Mohawk yang megah178392301
Neon Tigerhawk yang megah262400494
Rambut Pelukis335133800
Rambut Pal63690008
Rambut Pastel727320511
Pastel Rainbow Shaggy383605854
Patriohawk264986210
Pigtails Cyborg857267905
Rambut Beranimasi Merah Jambu489173031
Bob merah jambu23729601
Rambut Puteri Bunga Merah Jambu280658439
Rambut Merah Jambu dengan Giant Cyan Bow430064833
Pigtail merah jambu24910539
Rambut Budak Runcing30332157
Rambut Ahli Politik12270145
Puteri Ribut1744237349
Puteri Guruh820008063
Ekor Kuda Aksi Ungu398673423
Rambut Hebat Ungu553889635
Ungu Shaggy172309861
Updo Ungu dengan Bow915267120

Juga Berguna: Nama Roblox Cool 2024 (Nama Pengguna)

Kod Rambut Roblox (Q to R)

Nama RambutKod Roblox
Ratu Rambut Kelawar1074737868
Ratu Utara456225903
Quill Coif17668239
Rambut Saintis Agak Munasabah186957604
Mohawk radikal1180422807
Jalinan Belah Radikal553727095
Rambut Kanak-Kanak Kelab Pelangi241671246
Ekuinoks Pelangi82332313
Rainbow Lost Boy362082707
Pelangi Shaggy64082730
Rambut Gagak dengan Barret Tengkorak74891501
Ravenhaired Charmer77799954
Rockin' Roller Sebenar13386707
Rambut Penulis Berakal402302859
Rakam Mohawk1149578967
Ekor Kuda Aksi Merah1513252656
Rambut Hebat Merah376806770
Rambut Karpet Merah1469835522
Rambut Kartun Merah163524136
Pemikat Merah417457737
Pigtail Merah Kerinting185893592
Rambut Idaman Merah835065519
Ninja Berambut Merah Istana Emas340623516
Pancang Liberty Merah71486030
Rambut Bergaya Merah1360044714
Red Suave80293707
Rambut Surfer Merah212971747
Red Swoosh dengan Fon Kepala161246757
Merah, Putih, dan Hebat!121389565
Merah, Putih dan Shaggy121260153
Berambut merah dengan America Bow891990021
Kuncir dan Cermin Mata Retro218674157
Rambut Super Retro dengan Busur Merah1744121083
Rick18242041
Rambut Roblohunk15913837
Rambut Rock 'n115303397
Bintang Rock dengan Bangian Sisi20010032
Rambut dan Cermin Mata Rockstar152173498
Ronald McNinja21719280
RoPunk43704783

Kod Rambut Roblox (S hingga Z)

Nama RambutKod Roblox
Rambut Samurai21635620
Ikat Kepala Sassy25517576
Selendang 'Do52487443
Pemuda Separa Pemberontak25517594
Shaggy20573078
Shaggy 2.0417457139
Rambut Anime Ultraflash Berkilauan12228927
Rambut Cahaya Bintang Perak Berkilauan1744250468
Rambut Steampunk Perak Berkilauan1744343610
Rambut Berkilat14030252
Rambut Berambut Perang Separas Bahu62678172
Tuan Kunci Emas28221786
Peguam licik29781229
Angkasa Kinsei298070487
Rambut Berkarisma Pisah1241220552
Rambut Seram dengan Klip Hantu527374798
Rambut Bunga Musim Bunga376807895
Rambut Musim Bunga dengan Tunduk Hijau387255459
Rambut Berdaun Musim Bunga402303909
Gadis Tupai27814340
Rambut Puteri Bintang13477162
Rambut Stardust159199003
Rambut Bintang Laut915186891
Pahlawan Kilauan Bintang745793544
Masa Berkilau Mentega Kacang Stickmasterluke169444294
Rambut Pirang Lurus376526888
Rambut Aiskrim Strawberi430063008
Rambut Aqua Digayakan295451554
Rambut Biru Bergaya846803597
Rambut Coklat Bergaya62743701
Rambut Ungu Bergaya430062818
Sam yang lembut74891299
Melayari Mohawk387255053
Mullet manis163500995
Taco Mohawk188664606
Jalinan Panjang Tarabyte151313206
Ekor Kuda Aksi Teal638100095
Rambut Gadis Anime Teal835064879
Rambut Telamon31312357
Raja Bermuka Dua280657957
Rambut Kusut32278814
Rambut Biru Sejati451221329
Rambut Anime Gegaran Bumi Sejati12819214
Rambut Gadis Alam Semesta439984886
Rambut Gadis Vampire306968580
Geisha yang pendendam32278729
Rambut Ratu Naga Violet1402444887
Ekuinoks Violet153474594
Rambut Lilly Air1560614016
Rambut Liar dan Gila212358348
Kucing Parti Liar184742846
Rambut Anime Liar Violet745794275
Rambut Gadis Serigala1117739230
Wanita's Updo dengan Laurels1492184400
Rambut Monokrom Xtreme186957762
Rambut Pelangi Xtreme121390915
Whig Serbuk Ye Olde17981858
Rambut Yoshimi Muda1744033107
Janggut Zeus1492205990

Bagaimana untuk menukar rambut dalam Roblox?

Kod Rambut Roblox ialah kod yang anda masukkan dalam permainan anda untuk menukar rambut watak. Roblox mempunyai banyak gaya dan warna yang berbeza untuk rambut orang, jadi tiada had pada warna atau gaya yang boleh mereka buat rambut mereka. Jika anda bosan dengan rambut avatar Roblox lama anda, maka berikut ialah panduan ringkas tentang cara menukarnya.

Bagaimana untuk menukar rambut dalam Roblox?
  • Perkara pertama yang anda perlu lakukan ialah pergi ke tapak web Roblox.
  • Sekarang, navigasi ke bahagian "Avatar" di sebelah kiri halaman.
  • Pilih daripada kategori yang berkenaan seperti Rambut atau gunakan Kod Rambut Roblox jika anda mahukan yang khusus!
  • Jika anda belum mempunyai apa-apa jenis kegemaran lagi, tatal ke bawah senarai untuk item popular sebaliknya- Saya biasanya menggunakan Medium Blonde kerana warna rambut semula jadi saya; terlalu ramai orang pergi ke arah ini hari ini (gurau sahaja!)

Bagaimana untuk Menyesuaikan Avatar Roblox?

Bagaimana untuk Menyesuaikan Avatar Roblox?

1. Tukar warna kulit

Adakah anda tahu bahawa adalah mungkin untuk menukar warna kulit avatar anda dalam Roblox? Untuk membuat ini:

  • Pergi ke tapak web dan cari "Avatar."
  • Dari sana, navigasi ke bawah sehingga anda mencapai Badan.
  • Pilih nada yang berbeza untuk kulit mereka atau ubah suai secara individu dengan memilih Lanjutan dari sudut kanan bawah.
  • Anda boleh melihat badan penuh semasa memilih warna yang menjadikannya lebih mudah!

2. Alih keluar item

Pernah kecewa apabila anda tidak menjumpai item dalam Roblox yang menyebabkan avatar anda lebam hodoh itu? Jangan risau; ia berlaku kepada kita semua. Tetapi dengan panduan ringkas ini, saya akan mengajar anda cara mengalih keluar item daripada pengalaman yang mengubah permainan! 

  • Pergi ke laman web dan pergi ke Avatar.
  • Kemudian cari terbaharu atau kategori yang paling menarik minat anda (cth: Wajah).
  • Dari sana, ia adalah sangat mudah sehingga anda sampai ke ikon Hijau, yang akan menyimpan semua perubahan yang dibuat dalam reka bentuk watak anda.
  • Anda juga boleh memilih daripada kategori lain jika ia lebih menarik daripada yang sebelumnya dipilih seperti Rambut, Topi, dsb.!

3. Tambah item

Roblox ialah permainan yang membolehkan anda mencipta dunia dan avatar anda sendiri. Ini termasuk pakaian yang mereka pakai, ciri muka mereka, bersama-sama aksesori lain seperti topi atau cermin mata! Anda boleh menambah apa sahaja item yang anda inginkan dalam Roblox dengan mengikuti langkah berikut: 

  • Perkara pertama yang perlu anda lakukan ialah pergi ke laman web Roblox! 
  • Di sebelah kiri skrin anda, akan terdapat bahagian berlabel Avatar.
  • Dari sana, pilih daripada Terbaharu atau salah satu daripada banyak kategori yang sesuai seperti Muka (termasuk rambut dan topi) jika anda mahukan sesuatu yang khusus.
  • Jika perkara yang anda cari tiada dalam senarai itu, kemudian tatal ke bawah sehingga item kegemaran anda muncul; ia sangat mudah!
  • Untuk menambah item, anda hanya perlu klik pada ikon Hijau.

Soalan Lazim

1. Adakah itu kod rambut Roblox sebenar?

Ini adalah kod rambut sebenar untuk Roblox. Ia berfungsi dalam semua versi permainan dan ia memberi anda akses kepada lebih 90+ warna! Ini adalah cara paling mudah untuk menukar penampilan keseluruhan avatar anda, terutamanya dengan trend yang semakin meningkat untuk mempunyai avatar unik dalam permainan.

2. Bagaimanakah anda mendapatkan kod rambut Roblox?

Anda boleh menemui kod rambut ini di sini di tapak web ini. Ia disusun mengikut kategori (AZ) dan ia telah diasingkan ke dalam jadual yang berbeza untuk kemudahan anda!

3. Apakah kod rambut Roblox yang paling popular?

Tiada jawapan yang pasti untuk soalan ini kerana ia bergantung pada pilihan peribadi. Walau bagaimanapun, kami telah mengumpulkan beberapa data dan mendapati bahawa kod rambut hitam Roblox agak popular!

4. Jika saya menukar warna rambut saya, adakah ia akan menjejaskan bahagian lain avatar saya?

Tidak; ini bukan seperti permainan "The Sims". Menukar warna rambut anda tidak mengubah apa-apa lagi tentang penampilan keseluruhan watak anda (termasuk ton kulit). Ia hanya mengubah apa yang anda lihat di hadapan anda!

5. Bolehkah saya menggunakan mana-mana kod rambut Roblox untuk avatar saya?

Ya! Semua kod rambut Roblox ini adalah universal dan ia akan berfungsi dalam mana-mana permainan yang anda mainkan. Mereka juga memberi anda akses kepada pelbagai warna, jadi jangan ragu untuk mencuba sehingga anda menemui yang sesuai untuk anda!

Semak juga: Senarai Kod Cat Semburan Roblox (2024)

Kata Akhir

Jika anda sedang mencari cara untuk menukar avatar Roblox anda, kami telah mengumpulkan kod rambut Roblox terbaik yang berfungsi. Anda boleh menemui semua kod ini dalam artikel ini. Kami harap anda seronok bermain dengan wajah baharu anda!

Pengarang

  • Pv Singh

    Hai, saya Parwinder Singh dari Ganganagar, Rajasthan. Seorang graduan Aplikasi Komputer dengan semangat untuk Roblox dan semua perkara permainan. Sama ada anda sedang mencari kod ID permainan Roblox terkini atau ingin tahu sama ada permainan kegemaran anda merapatkan platform, saya sedia membantu anda. Selami artikel saya, dan mari kita terokai alam permainan bersama-sama!